הורדות: תוכנות - משחקים - מוזיקה - סרטונים - שומרי מסך - רקעים לשולחן עבודה.
פנאי: משחקי פלאש - סרטוני פלאש - רדיו - תמונות מצחיקות - שלח גלוייה לחבר - סקרים - בדיחות - ד"שים - טלוויזיה - מגזין.
עוד באתר! - בנה אתר אישי - חדשות - ניווט ודיווחי תנועה - אינדקס, יצירת פורום אישי, סטטוסים, תפזורות חדש!!!,

קהילות:
פורומים - צ'אט - ICQ
מועדון החברים.
עמוד תוכנות ראשי
עוד נושאים הקשורים לתוכנות:
אינדקס אתרי תוכנה, מגזין מחשבים ואינטרנט, פורום תוכנה ומערכות הפעלה.
נמצאו 8 תוכנות בתת-קטגוריה הסרת תוכנות
שם תאריך הוספה דירוג הורדות גודל
Clean Master for PC
אופטימיזציה מקצועית לדיסק קשיח
תוכנת Clean Master for PC היא הגרסה למחשבים של אפליקציית האופטימיזציה הפופולרית למכשירי אנדרואיד על כל יתרונותיה. התוכנה מפנה מקום בדיסק הקשיח על ידי הסרה של קבצים לא נחוצים ממערכת המחשב.
מדובר בתוכנה קלה לשימוש ויעילה מאוד, שסורקת במהירות בזק את הדיסק הקשיח ומציגה רשימה של עד כ-500 קבצים הניתנים להסרה. הרשימה מחולקת על פי סוגי הקבצים, למשל קבצי זבל של תוכנות צד שלישי, ספאם חברתי, זיכרון מטמון של המערכת ושל דפדפנים, מפתחות רג'יסטרי פגומים, קבצי וידאו ואודיו ועוד. לאחר סיום הסריקה ניתן לבחור מבין שתי אפשרויות: מחיקת כל הקבצים הלא נחוצים או מחיקה של סוגי קבצים מסוימים לפי קטגוריה.
תוכנת Clean Master מאפשרת למשתמשים גם לנתח את הפרטים של כל האלמנטים על מנת לראות אילו קבצים מכבידים ומאטים את המחשב. כמו כן קיימת אפשרות להגדיר הפעלה אוטומטית של התוכנה עם עליית Windows ולקבוע אתראה שמטרתה להודיע כאשר קבצי הזבל במחשב הגיעו לגבול מסוים. ניתן גם לשלב את התוכנה עם סל המחזור, מה מאפשר ביצוע סריקה ישירות מהאיקון של סל המחזור. בקיצור, מדובר בתוכנה פשוטה שאפילו מתחילים לא יתקשו לעבוד איתה.
2016-05-29 11276 5MB
Wise Disk Cleaner
כלי לניקוי המערכת מקבצים מיותרים כגון קבצי tmp, סוגי קבצים מיותרים ותיקיות מוגדרות ע``י המשתמש. כמו כן ניתן לרוקן את זכרון המטמון של הדפדפן ועוד.
2007-12-02 1577 1.14MB
Wise Registry Cleaner
כלי לתיקון שגיאות בקובץ הרג`יסטרי. התוכנה סורקת את קובץ הרג`יסטרי ומאתרת שגיאות וכניסות מיותרות הניתנות לתיקון. לאחר מכן היא ממליצה בפני המשתמש מה בטוח לתיקון ואם מה עדיף לא להתעסק. התוכנה אף כוללת כלי גיבוי מובנה לרג`יסטרי המאפשר לבטל שינויים במקרה של בעיה.
2007-12-02 1171 0.99MB
Advanced Disk Cleaner
תוכנה הסורקת את המחשב ומאפשרת למחוק ממנו את כל ``קבצי הזבל``, קבצים זמניים שאין בהם שימוש, אשר תופסים מקום ומאטים את פעולת המערכת. ניתן לסרוק את תיקיית קבצי המערכת הזמניים, כונן קשיח אחד או את כל הכוננים. לאחר הסריקה מאפשרת התוכנה לבחור ידנית או אוטומטית אילו קבצים תרצו או לא תרצו למחוק.
2007-09-03 4570 1.14MB
Revo Uninstaller
כלי המאפשר לחפש ולהסיר בצורה נוחות תוכנות מהמערכת. התוכנה מציגה את כל התוכנות המותקנות ומספקת מידע עליהן, מאפשרת לחפש תוכנות לפי שם, לחפש מידע רלבנטי אודותן באינטרנט ועוד. כמו כן כוללת התוכנה מספר כלים נוספים דוגמת סידור הסטראט-אפ (Start-up), ניקיון קבצי אינטרנט לשמירה על פרטיות, חיפשו שאריות שהשאירו תוכנות לאחר הסרתן ועוד. כלי שימושי הוא ``מצב צייד`` (Hunter Mode), המאפשר ללכוד יישומים פתוחים, לחפש מידע אודותם ברשת ולהסירם
2007-08-25 5980 1.2MB
CCleaner
תוכנה חינמית, ניקוי קבצים זמניים ושאריות קבצים לא חיוניות. התוכנה סורקת את המחשב במהירות ומוצאת קבצים זמניים שמערכת ההפעלה מייצרת במהלך העבודה על המחשב. ניתן להסיר תוכנות (Uninstall) בקלות מתוך ממשק התוכנה, ואף לסרוק את הרג`יסטרי לאיתור תקלות ורשומות מתות. התוכנה יוצרת גיבוי הניתן לשחזור במידת הצורך. ניתן לבחור גם בממשק בעברית.
2007-06-02 9645 2.6MB
SymNRT
כלי רשמי של חברת סינמטק להסרת מוצרי "נורטון" השונים בגירסאות 2004-2005 בלבד. בין המוצרים שניתן להסיר: חבילת האבטחה של נורטון, נורטון אנטי-וירוס, נורטון אנטי-ספאם, נורטון פיירוול ועוד (מומלץ לגשת לאתר הבית לקבלת הרשימה המלאה). הערת העורך: לאחר הפעלת התוכנה, עקבו אחר הוראות ההסרה על המסך.
2005-07-10 2167 661K
Dr. Delete
מחיקת קבצים בעת אתחול המחשב.
התוכנה מאפשרת למחוק קבצים שלא ניתן למחוק בזמן השימוש במחשב (מאחר ומערכת ההפעלה עושה בהן שימוש) וכך ניתן להיפטר מיישומים או תוכנות ריגול שונות אשר יושבות בזיכרון ולא ניתן להסירן.
שימו לב: ניתן למחוק קובץ אחד בלבד בכל אתחול המערכת.
2005-01-01 1596 140K
מספר עמודים

פורטל האינטרנט,הנוער והבידור www.XooX.co.il
אם מצאתם לינקים שבורים או משהו לא תקין אתם מוזמנים לדווח לנו
יצירת קשר


Copyright © 2000 - 2021 www.XooX.co.il . All rights reserved
צוות האתר שמח להציג לכם מגווון של תוכנות, תוכנות להורדה, הורדות למחשב ועוד.

תוכנת תרגום